Gameforge takes down our videos. Sorry for that

Lalaker1 Lalaker multihack

Lalaker Multihack została przystosowana w gruncie rzeczy, żeby dało się pchać go na każdym prywatnym serwerze metin2. Wykrywacz GM bądź również wykrywacz metinów działają obecnie bez liku lepiej na większym zasięgu! Autopick UP działa jeszcze szybciej. Udało nam się zwiekszyć zasięgi lurania peleryny męstwa. Chcesz używać różnych wspomagaczy, których nie ma na liście czy też aranżować PD ewentualnie rękawiczkę, przetestuj opcję slot 1-5 w eq czy też slot 1,4 na pasku. Ułożenie bota na blaski azaliż również pozostały event jest banalnie proste, na skutek opcji autoatak spośród rotacją, do tego moblock a płaca jest monstrualny. Po co tracić czas na drop na jednym koncie, jak wolno to czynić sporo wydajniej? jeżeli nie znasz jakiejś opcji lub nie wiesz włączyć Lalaker Multihack, zaś chciałbyś dojrzeć jak działa owo zapraszamy do naszego filmiku, gdzie prezentujemy działanie hacka w jego najlepszej konfiguracji. Lalaker1 i lalaker to jest to samo. Lalaker jako jedyny zawiera Pro damage i mnoży idealnie.
Posiada super zabezpieczenie antiban czyli autologin. GM nie może już cie zbanować jak mu nie pozwolisz!! Pewnie widziałeś na filmie działanie łukhacku – oczywiście znajdziesz go w Lalaker1! Poniżej zamieszczamy listę najważniejszych opcji, które polecamy podczas gry Metin2.

Lalaker Multihack

 • Damage DMG hack or One Hit Target – mnoży dmg w moby lub postacie, to Ty decydujesz w kogo oraz jak szybko.
 • Pro Damage – jest to atak na jeden cel ale osiąga najlepsze mnożniki, efekty możesz zobaczyć na gifie obok.
 • MoveSpeed – zwiększ swoją szybkość ruchu.
 • AttackSpeed – zwiększ swoją szybkość ataku.
 • MobberHack – lurujesz moby z całej okolicy.
 • Onehit Type – niekończące się combo.
 • Wallhack – sciany nie są już problemem.
 • Ghost mode – gdy padniesz możesz od razu wstać.
 • Auto Login Metin2 – jest to automatycznie zalogowanie się do gry z pominięciem logowania, przez co nie da się nas zbanować!! Obowiązkowa opcja.
 • Pickup  Items – podnosisz przedmioty z całej okolicy, oczywiście możesz ustawić które.
 • GM Detector – kolejny antyban, wykrywasz GM a nawet jak jest na niewidoku, przez co zawsze zdążysz zareagować jak się do ciebie teleportuje.
 • Bow Hack – jest to atak dystansowy łuku na każdego moba, super działa na koniu. Pełne działanie można zobaczyć na naszym filmiku niżej.
lalaker1

Tagi: (ignoruj)

#lalaker1 multihack, #lalaker multihack download, #lalaker app hack, #multihack by lalaker, #lalaker beta hack, #lalaker dmg hack, #lalaker1 hack download, #lalaker1 hack error, #multihack.rar lalaker, #lalaker hack metin2, #lalaker1 hack metin2 download, #lalaker1 hack, #lalaker hack 2019, #lalaker1 download, lalaker1 poradnik, #lalaker jak ustawic, la lakers, lalaker download, #lalaker egoria, #lalaker ustawienia, #lalaker poradnik, lalaker1, #lalaker1 ustawienia, #lalaker app, #MultiHack, #MultiHack Metin2 2019,  #MultiHack  Metin2Mods, #ExpBot Metin2, #LevelBot Metin2, #MobberHack Metin2, #WallHack Metin2, #WH Metin2, #SkillBot Metin2, #GhostMode Metin2, #PickUp Metin2, #TargetBot Metin2, #SpamBot Metin2, #LocationChanger Metin2, #Safe MultiHack Metin2 New, #Bezpieczny MultiHack Metin2 Nowy, #BuffBot Metin2, #EnergyBot Metin2, #BookReader Metin2, #ShopBot Metin2, #SearchBot Metin2, #FarmBot Metin2, #Teleport Metin2, #DTKowalBot Metin2, #Zoom Metin2, #NoFog Metin2, #AutoOpen Metin2, #SpeedHack Metin2, #MultiHack Metin2 Chomikuj, #MultiHack Metin2Mod, #MultiHack Metin2Mods, #MultiHack M2BOB, #MultiHack Nowy 2019 Metin2, #MultiHack Metin2 Download, #MultiHack Metin2 Pobierz, #MultiHack EPVP Metin2, #MultiHack MPC Forum Metin2, #MultiHack Metin2 PL TR UK US DE, #MultiHack na Prywatne Serwery Metin2, #MultiHack Private Servers Metin2, #MultiHack Metin2 Priv, #Metin2Ro, #AutoPota Metin2 Hack, #MH Metin2, #Hack Metin2, #Metin2 Bot #Metin2mods.com, #Kag321, #CycuMultihack, #M2bob

 

Close Menu